Rapla CX 2021 tulemused

Rapla CX 2021 tulemused
Rapla CX 2021 live tulemused on nähtaval aadressil https://www.racetecresults.com/results.aspx?CId=16573&RId=404
Loe lisaks

Koidu CX 2017 kokkuvõte

Martin Loo tuli, nägi, ja võitis Soudal Eesti CX Karikasarja kolmanda etapi Koidu külas, naistest on pidurdamatus hoos Mari-Liis Mõttus.


Soudal Eesti CX Karikasari jätkus laupäeval, 7. oktoobril, Koidu külas Tallinna külje all, Saunapunkti territooriumil. Kui eelnevatel etappidel ol ilm valdavalt kuiv, siis Koidu CX rada oli juba eelneval õhtul korralikult mudane, öö jooksul juurde sadanud vihm tekitas hommikul saabunud osalejates kahetisi tundeid – osad võistlejad rõõmustasid, et lõpuks ometi tuleb üks korralik, õigetes ilmaoludes rattakrossi võistlus, teised ei suutnud rajal valitsevaid mudaseid lõike ära kiruda. 

Loe lisaks

Viljandi CX 2017 kokkuvõte

Tiitlikaitsja Caspar Austa võitis Soudal Eesti CX Karikasarja esimese etapi Viljandis, naistest oli kiirem Mari-Liis Mõttus.

Septembris alanud rahvusvaheline rattakrossi hooaeg sai alguse ka Eestis, kui pühapäeval, 17.09, toimus Soudal Eesti CX Karikasarja esimene etapp - Viljandi CX 2017. Soe ja päikesepaisteline meelitas starti rekordilise arvu rattahuvilisi, kogu päeva vältel osales erinevatel võistlusdistantsidel üle 210 osaleja. Viljandi rada oli peaaegu identne eelmise aasta rajaga, mis tähendas, et rajal oli kaks omajagu rasket tõusu, üks veelgi raskem tõusunukk, mida tuli võtta joostes, ratast seljas kandes, üks tõeliselt kiire ja tehniline laskumine, liivaväli, omajagu muru ning peaaegu kohustuslikud plangud ja palgid, mida vastavalt oskustele ületati kas hüpates või joostes. Eelnevatel päevadel sadanud vihm oli nii mõnegi rajalõigu muutnud parajaks mudamülkaks, lisades vürtsi ja pannes rattavalitsemisoskused viimase vindi peal proovile.

Loe lisaks